OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: info@altakv.cz
0 Kč

Vážené zákaznice,

ocitli jsme se v nezvyklé situaci. Nikdo z nás nečekal dlouhé omezení v nakupování v době pandemie koronaviru. Chceme se postarat o Vaše nové oblečení, o Vaše pohodlí a spokojenost. Chceme Vám nabídnout inspiraci, abyste se cítily opět svobodné, vyšly si na procházku, jely na výlet, naplno žily.

  Žena chce a má být pro sebe i svou rodinu krásná a upravená. V budoucnu se toho pravděpodobně hodně změní, ale naše ženskost zůstane. Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života.

  Pro ty z Vás, které nemohou navštívit náš butik Alta osobně, jsme nově otevřeli e-shop s nabídkou moderního elegantního dámského oblečení z přírodních materiálů a rafinovaného spodního prádla. V širokém sortimentu najdete kalhotky a podprsenky tvořící set z luxusní pravé francouzské krajky, pro denní nošení pohodlné hladké bezešvé, které na těle téměř nevnímáte, také z čisté bavlny a nezapomínáme ani na Vás, dámy plnoštíhlé. Vyberte si, co se Vám bude líbit a v čem se budete cítit příjemně žensky.

  U zboží vybraného v e-shopu Vám odpadne starost se správnou volbou velikosti i s dodací lhůtou. Vybrané kusy oblečení Vám na místo určení  doveze kurýr. Můžete si je v klidu vyzkoušet a ty nepadnoucí zase po kurýrovi poslat zpět.

  Připravujeme pro Vás také pánské a dětské oblečení. Butik Alta se o Vás postará celkově, obleče Vás a Vaše blízké od hlavy po paty.